دوره های آموزش و مشاوره تخصصی

اهمیت منابع انسانی باتجربه در سازمان فروش بر کسی پوشیده نیست. در سازمان‌های فروش این منابع انسانی هستند که با داشتن امکانات و تجهیزات می‌توانند نقش نهایی در تبدیل مشتری به خریدار راغب را بازی کنند.

اما امروزه آموزش‌های حرفه‌ای بسیار کمتر انجام می‌گردد، زیرا تامین هزینه این آموزش برای همه مقدور نیست و از طرفی شبکه‌های اجتماعی، سایت‌ها و مراکز آموزشی  پر از اطلاعات پررنگ و لعاب و بی اثراست که فروش را آموزش می‌دهند. آنچه واقعاً مهم است این است که چقدر این محتواها به صورت تخصصی در مورد فروش است. اضافه شدن یکسری لغات بی‌خاصیت به دامنه واژگان ما و دانستن چند تا از مطالب شرکت‌های خارجی، از سری داستان های مدیران اپل و کوکاکولا و...  نمی تواند مشکل امروز ما را در فروش حل کند.

نسیم طالب همیشه معتقد بود باید به حرف کسانی گوش کنید که پای خودشان در تصمیم‌ و اظهارنظرشان گیرباشد. از کسانی که پایشان در مسئله گیر نیست،‌ انتظار اینکه مسئله را درست حل کنند نداشته باش.

امروزه کم نیستند کسانی که ادعای استادی در فروش دارند و کمتر از تعداد انگشتانشان به شغل فروش مشغول بوده اند، و کمتر می‌بینیم که کسی ادعای فروش فقط در یک حوزه خاص را داشته باشد و جالب اینکه همان‌ها می‌گویند که فروش محصولات حتی دریک صنف با دو برند متفاوت، نیاز به دانش متفاوتی دارد.

یادمان باشد همه ما آن‌چنان وقت نداریم که پای هر مطلبی بنشینم و هر سخنی را روا بدانیم.

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید.

نحوه مشاوره- آموزش

01

این آموزش ها برای چه کسانی لازم و مفید است:

۱-مدیران کسب و کار در صنعت پخش صنایع غذایی ۲-مدیران فروش شعب پخش صنایع غذایی ۳- سرپرستان تیم های فروش در صنایع غذایی ۴- علاقمندان به حوزه های فروش در صنعت محصولات غذایی    
02

آموزش و مشاوره در چه حوزه های انجام می گردد

۱-حوزه مفاهیم پایه صنعت پخش ۲-دوره های مقدماتی  ۳-دوره های نیمه تخصصی  ۴- دوره های تخصصی و پیشرفته ۵- دوره منتورینگ و مربی گری   
03

نحوه برگزاری جلسات آموزش و مشاوره

۱-به صورت آنلاین : از طریق تماس صوتی- تصویری  ۲- به صورت حضوری :  بعد از پذیرش مراحل اولیه به صورت آنلاین (رایگان) و پذیرش موضوع مشاوره با پرداخت وجه کامل مشاوره حضوری امکان پذیر است.
04

مبلغ سرمایه گذاری جهت آموزش و مشاوره

۱- مبلغ سرمایه گذاری به صورت تک جلسه ای طبق جدول جامع آموزش محاسبه می گردد.(+)      
05

معرفی دوره های آموزشی

دوره های آموزش جامع جلسه آشنایی اولیه: گپ‌وگفت و مشاوره مقدماتی (این جلسه رایگان است) سطح B: آموزش مفاهیم مقدماتی شرکت‌های پخش(+) سطح A: آموزش پیشرفته تکمیلی صنعت FMCG(+) سطح A+: مشاوره تخصصی و منتورینگ فردی(+)  

سرمایه گذاری

محدودیت ندارد

تماس با من

چرا آموزش باید همراه با فعالیت واقعی باشد؟

هر روز با تعداد بیشتری از فارغ التحصیلان دانشگاه با مدارک فوق لیسانس و دکترا به عنوان یک واقعیت انکار ناپذیر روبه رو هستیم.

در طی این سالها دوره های کوتاه مدت به نام MBA در انواع موسسات آموزشی رواج پیدا کرد که برخی از اساتیدی که زحمت انتقال دانش این رشته را می

کشند،در واقع فقط مدرک دارند و از دانش و تجربه کار عملیاتی به معنای واقعی کلمه کاملا بی بهره اند.

و چه بسا به امید گرفتن مدرکی برای تدریس سالها عمر خود را گذاشته اند.

اما دانش فروش برای آمیخته شدن با روح و جان فرد، باید به همراه آموزش عملی باشد و یا توسط کسانی آموزش داده شود که به قول نسیم طالب پایشان

گیر است.

امروز این نوع آموزش ها به شدت کم و نایاب و پر هزینه شده است، زیرا زمان کافی برای همه نیست.

اما کسب دانش فروش بر بستر تجربه، می تواند مسیر موفقیت را کم هزینه تر نماید.

 

آموزش های رایگان

مخاطبین  عزیزی  که به علت محدودیت بودجه ای توان پرداخت دوره های

آموزش و یا مشاوره ای را ندارند.

سعی کرده ام، برخی از نکات ارزشمند و تجارب ارزنده را از طریق سایت حسن کشاورز در قالب نقشه راه منتشر و در اختیار مخاطبین عزیز قرار دهم.

از طرفی برخی از پادکست ها به صورت رایگان عرضه می شود و برخی دیگر با مبلغ کمتری برای مخاطبین تولید و عرضه می شود.

قاعدتا برای تولید هر یک از مطالب زمان و انرژی و هزینه بالایی صرف می گردد که بخشی از این هزینه ها از محل فروش

محصولات الکترونیکی وبرگزاری دوره های تامین می گردد .

همه ما برای حمایت از تولید محتوای اصیل فارسی، نیازمند حمایت انسان های دلسوز و آگاه هستیم.

بالای صفحه