معرفی رادیو سرپرست فروش
بازاریابی و فروش 23 اکتبر 2017

معرفی رادیو سرپرست فروش

“در راستای مسیر تکامل آموزه هایم رادیو سرپرست فروش متولد شد .”

“محل توسعه ظرفیت های یادگیری و ارتقاء توانمندی مهارت های سرپرست فروش”

 

یکی از ارکان اقتصاد تاثیر گذار در صنعت کشور شرکت های توزیع و پخش کالا هستند، زیرا علاوه بر تراکنش های مالی و خلق ثروت با ایجاد و رونق به تولید ناخالص ملی در نحوه  شکل دهی به مسیر فرهنگ مصرف گرایی، بسترهای حمل و نقل، ارتقاء برندها و کسب و کارها، نقش آفرینی می نماید.

در سازمان های فروش یکی از ارکان اصلی منابع انسانی هستند، که به 2 گروه ستادی و صف تقسیم بندی می شوند. گروه ستادی که شامل بخش پشتیبانی و اداری – مالی میباشد و گروه صف شامل مدیران فروش، سرپرستان، فروشندگان و موزعین است.

در صنعت آموزش در حوزه فروشندگی بیشتر به 2 قشر مدیران فروش و فروشنده گان توجه بیشتری شده است.  قشر سرپرستان فروش که اتصال دهنده زبان استراتژی به زبان عملیات فروش، وظیفه سازمان دهی، کنترل، برنامه ریزی، انتقال تجربه به تیم فروش را بر عهده دارند. که سهم کمتری از آموزش های اثر بخش برایشان تدوین و عرضه گردید.

اما چالش های اصلی در این گروه می توان به فرسودگی شغلی، اشاره نمود.به علت اینکه دانش ومهارت آنها متناسب با پیچیده شدن بازار افزایش پیدا نمی کند، مجبور هستند که با تجربه ای که صرفا با الگوی های ذهنی قبلی (غلط و یا درست )در طول زمان یاد گرفتند، مسائل خود را به جلو ببرند که حل اینگونه مسائل نیازمند صرف انرژی بیشتری نسبت به گذسته است.

از طرفی کم بودن دانش مستند سازمان های فروش و عدم فرهنگ مستند سازی دانش و تجارب سازمانی باعث شده است، که انگیزه حضور و شرکت در کلاسهای آموزشی در سال های اخیر که صرفا جنبه تئوری داشته کم فروغ تر شود…در ادامه (+)

 

لینک رادیو سرپرست فروش در شنوتو (+)

لینک کوتاه شده مطلب : https://goo.gl/kkfhqT

معرفی رادیو سرپرست فروش
Rate this post
مطالب مرتبط

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *